• 21 marca

• Zachęcamy wszystkich do udziału, załóż skarpetki nie do pary, i narysuj #liniaprosta na dłoni i prześlij zdjęcie na messengera PSP Tomaszowo pokaż swoją solidarność z osobami z zespołem Downa

• AKCJA ZAPISY DO PRZEDSZKOLA I SZKOŁY

• Z uwagi na zaistniałą sytuację karty zapisów

dzieci do przedszkola i klasy pierwszej

prosimy przesyłać na adres mailowy

sekrtomaszowo@wp.pl .

Rekrutacja będzie przedłużona.

• ZDALNE NAUCZANIE !

• W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty odnośnie zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19 proszę, aby dzieci ograniczyły kontakty z innymi osobami i w miarę możliwości przebywały w domu.

Proszę sprawdzać wiadomości na Librusie lub w innym komunikatorze wskazanym przez nauczyciela, ponieważ będą przesyłane zagadnienia i zadania do samodzielnej pracy w domu.

Najbliższe dni objęte rozporządzeniem nie są dniami wolnymi od nauki jako takiej, ograniczona jest tylko możliwość osobistego kontaktu z nauczycielem.

• UWAGA !!!

• Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze;

Od poniedziałku, 16 marca br.

uczniowie nie przychodzą

do przedszkoli i szkół.

• UWAGA !

• Szanowni Państwo

W związku z potwierdzeniem pierwszego przypadku zakażenia koronawirusem w naszym rejonie (Zielona Góra)bardzo proszę o przestrzeganie podstawowych zasad higieny. Apeluję, również do wszystkich rodziców aby sprawdzali temperaturę u swoich dzieci rano i wieczorem. W przypadku stwierdzenia podwyższenia temperatury i utrzymywania się jej przez dłuższy czas rodzice powinni zostawić dziecko w domu bądź zgłosić się do lekarza. Przypominam , że w razie jakiejkolwiek wątpliwości można zadzwonić do najbliższej stacji sanitarno - epidemiologicznej. W przypadku zamknięcia szkoły rodzicom dzieci do 8 roku życia należy się zasiłek opiekuńczy.

Ewa Wołczek - Bury