• WAŻNE

• Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją wprowadzamy kilka zmian, które będą obowiązywały na terenie szkoły:

1.Opiekunowie, którzy przyprowadzają lub odbierają swoje dzieci, muszą być zdrowi. Mogą wchodzić wyłącznie do przestrzeni wspólnej szkoły z zachowaniem zasady - jeden rodzic z dzieckiem lub w odstępie 2 m od kolejnego rodzica z dzieckiem, przy czym należy rygorystycznie przestrzegać wszelkich środków ostrożności (m. in. osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk).

2. Przebywanie osób z zewnątrz w placówce jest ograniczone do niezbędnego minimum. Przed wejściem do szkoły jest zamontowany dzwonek, z którego należy skorzystać i poczekać na przyjście pracownika szkoły.

3.Pracownik odbierający dziecko przeprowadzi wywiad na temat stanu zdrowia dziecka. Dokona także pomiaru temperatury. Dopiero jeśli nie będzie żadnych przeciwwskazań, zaprowadzi dziecko do klasy.

4.Pomiar temperatury jest obowiązkowy dlatego prosimy Państwa o pisemną zgodę na jego dokonywanie. Będzie ona kontrolowana nie tylko na wejściu, ale także w ciągu dnia. ( Zgody można wysłać na Facebooku we wiadomości prywatnej lub na platformę librus).

5. Dziecko, u którego stwierdzi się podwyższoną temperaturę, będzie musiało zostać odebrane przez rodziców.

6. Przed wejściem do budynku należy zdezynfekować ręce.

7. Uczeń powinien mieć własny zestaw podręczników i przyborów. W szkole nie może ich pożyczać od innych uczniów.

8.Dystrybutor wody został w szkole wyłączony,należy zadbać, aby dziecko miało własne picie.

• Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Tomaszowie informuje,

iż od 25 maja 2020 r. zostają wznowione zajęcia dydaktyczne dla klas I-III,

z zachowaniem wszystkich obostrzeń sanitarnych, w godzinach od 8 do 11.30.

Po zakończonych zajęciach będzie działała świetlica szkolna.

Rodziców, którzy podejmą decyzję o powrocie dzieci do szkoły,

prosimy o kontakt z wychowawcami.

• PRZEDŁUŻONY NABÓR

• Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Tomaszowie przedłuża nabór do przedszkola dzieci 3,4,5 i 6-letnich oraz do klasy pierwszej. Podania są dostępne na stronie internetowej szkoły.  Najlepiej podania składać elektronicznie na adres sekrtomaszowo@wp.pl lub osobiście w sekretariacie szkoły.